ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 کارشناسی خودرو منطقه ۷

کارشناسی خودرو منطقه ۷

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در انواع اپشن های خودرو -کارشناسی انواع  خودرو در محل غرب تهران – کارشناس خودرو سیار-کارشناس سیار خودرو -کارشناسی خودروی صفر کیلومتر-تشخیص رنگ خودرو سیار در محل – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – کارشناسی خودرو در محل و مشاوره قیمت -کارشناسی فنی خودرو شبانه روزی- کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه -کارشناسی خودرو منطقه دو -کارشناسی خودرو منطقه یک  – کارشناسی خودرو غرب تهران – – کارشناسی خودرو پونک –  -کارشناسی خودرو منطقه1 -کارشناسی خودرو منطقه 22 -کارشناسی خودرو منطقه 2-کارشناسی خودرو منطقه ۲ – کارشناسی خودرو منطقه سه- کارشناسی خودرو منطقه شش -کارشناسی خودرو منطقه 6- کارشناسی خودرو منطقه ۶ -کارشناسی خودرو منطقه هفت – کارشناسی خودرو منطقه ۳- کارشناسی صفر تا صد خودرو – کارشناسی خودرو شرق تهران شبانه روزی -کارشناسی خودرو ستاری -کارشناسی خودرو صفر کیلومتر در محل -کارشناسی خودرو منطقه ۷-کارشناسی خودرو صفر-کارشناسی خودرو کاشانی –آپشنهای خودروکارشناسی خودرو شرق تهران – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو منطقه ۷

منطقه ۷ شهرداری تهران یکی از مناطق مرکزی پر رفت و آمد است،که مرز شمالی آن بزرگراه رسالت و از شرق به مجیدیه یا استاد حسن بنا و از جنوب به خیابان انقلاب و دماوند و از غرب ه بزرگراه مدرس و شهید مفتح منتهی می‌شود.
کارشناسی خودرو منطقه ۷ از مناطقی است که در آن خرید و فروش خودرو بسیار رونق دارد،محله‌هایی مثل عباس آباد و خیابان مطهری و همینطور خیابان سهروردی دارای بنگاه‌های متعددی جهت خرید و فروش خودرو است.

تشخیص رنگ خودرو منطقه هفت

کارشناسی خودرو منطقه ۷ به دلیل مرکز بودن و همینطور پر رفت و آمد بودن منطقه در ساعات شلوغی شهر بسیار پر ترافیک است،و کارشناسان کارشناس کار توسط موتور سیکلت در کمتر از ۳۰ دقیقه به محل کارشناسی شما می‌رسند،و با بهترین کیفیت خدمات خود را ارائه می‌کند.

خدمات شرکت کارشناسی خودرو منطقه ۷ عبارتند از

کارشناسی بدنه و شاسی‌ها،کارشناسی فنی خودرو که عبارتند از بررسی کامل موتور، بررسی گیربکس،کارشناسی جلوبندی و تعلیق خودرو،بررسی برقی سیم‌کشی‌ها،بررسی سنسورها با دستگاه دیاگ،تخمین کیلومتر واقعی خودرو،و همینطور مشاوره قیمت،و در صورت نیاز نوشتن قولنامه.

کارشناسی خودرو منطقه 7

کارشناسی خودرو منطقه 7

خدمات ویژه کارشناسکار کارشناسی خودرو منطقه ۷
یکی از خدمات ویژه شرکت کارشناس کار کارشناسی شبانه روزی در ۲۴ ساعت شبانه روز است،مهم نیست که در کجا و در چه زمانی نیاز به کارشناسی داشته باشید،کافی است با یک تماس در کمتر از نیم ساعت از خدمات ما بهره‌مند شوید
هزینه کارشناسی در کارشناس کار
هزینه کارشناسی به بعضی از موارد بستگی دارد برای مثال ساعت کارشناسی،محل کارشناسی (حومه)،ولی در کل در شرایط عادی هزینه کارشناسان ما طبق اتحادیه بوده و هیچ گونه هزینه اضافی دریافت نمی‌شود.

کلام آخر
حتماً قبل از هرگونه معامله از کارشناسی خودرو استفاده کنید تا از ضررهای احتمالی جلوگیری شود. کارشناس کار با سال‌ها تجربه بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس