ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 کارشناسی رنو ال 90

کارشناسی رنو ال 90

کارشناسی خودرو چیست ؟

کارشناسی خودرو به دو بخش اصلی تقسیم میشود :کارشناسی رنو ال 90

1- بررسی کامل بدنه سینی ها شاسی ها سقف و ستون و مشخص شدن قطعه ی تعویضی و بتانه و رنگشدگی

2- بررسی فنی خودرو از جمله موتور و گیربوکس جلو بندی و اپشنها برق خودرو و سنسورها (کارکرد واقعی خودرو )

که بعد از بررسی کامل موارد فوق مشاوره ارزش خرید خودرو به خریدار ارائه میشود

ما در این مقاله به بررسی کارشناسی رنو ال 90 میپردازیم

کارشناسی رنو ال ۹۰

خودروی رنو ال ۹۰ که از پرفروش‌ترین محصولات پارس خودرو و ایران خودرو است که از نظر ساخت قطعات کیفیت مطلوب و با دوامی دارد.

کارشناسی رنو ال ۹۰ به دلیل نسبی کیفیت در رنگ و قطعات کار بسیار سختی نیست،منظور از نسبی این است که اگر بخواهیم این خودرو را با خودروهای چینی و بعضی از محصولات ایران خودرو و سایپا مقایسه کنیم از کیفیت رنگ خوب و همینطور رنج ضخامت مناسب برخوردار است.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو ال 90

کارشناسی خودرو رنو ال 90

تاریخچه خودروی ال ۹۰

خودرو ال ۹۰ در سال ۱۳۸۶ تولید شد و به دلیل اینکه  تیپ‌های پایین آن مانند E0 که فاقد کولر ایربگ و فرمان هیدرولیک بود مورد استقبال قرار نگرفت،و پس از آن تیپE1 به بازار عرضه شد که ضعف‌های تیپ پیشین را جبران کرده بود ولی همچنان فاقد شیشه بالابر برقی عقب، ریموت کنترل، پشت سری عقب،سی دی پلیر، بود. که در تیپ E2 نیز این موارد به آن اضافه شد.
و در سال ۱۳۹۲ ایران خودرو تندر ۹۰ اتوماتیک را وارد بازار کرد،که در سال ۱۳۹۶ تندر۹۰ به صورت لیفت فیس وارد بازار شد. و جالب‌تر از همه اینکه در سال ۱۳۹۸ رینگ آلومینیومی و سی دی پلیر دوباره از محصولات ایران خودرو حذف شد.

قسمت‌هایی که در کارشناسی رنو ال ۹۰ بررسی می‌شود

تمامی قطعات بدنه از جمله سقف،ستون،شاسی‌ها،گلگیرها،سپرها،سینی جلو و سینی عقب،درب‌ها،درب موتور و درب صندوق،به صورت ریزبینانه ورد بررسی قرار می‌گیرد و از نظر رنگ شدگی،رنگ آبرنگ،تعویض قطعات،درزها،خط و خش،صافکاری بدون رنگ،لیسه‌گیری و قلم گیری ررسی می‌شود. و همه این موارد به صورت کتبی به اطلاع ریدار محترم می‌رسد.

کارشناسی فنی خودروی ال ۹۰

تمامی قسمت‌های فنی خودرو ورد بازبینی قرار می‌گیرد،از جمله موتور،(روغن سوزی, بخار روغن, روغن ریزی, لرزش موتور, یاتاقان‌ها, سرسیلندر,)
گیربکس موتور (زوزه گیربکس, دیسک و صفحه, توربین, تقه گیربکس, نشتی) ،
قسمت‌های برقی (ادوات داخل خودرو مانند شیشه‌ها آینه‌ها) دستگاه دیاگ،بررسی سیم‌کشی‌ها،بازبینی باتری خودرو،به صورت جداگانه بررسی می‌شود.
تست درایو ،با خودرو انندگی می‌شود و خودرو را از نظر سر و صدا،صدای گیربکس،صدای جلوبندی،صدای اکسل،مورد بازبینی قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که شرکت کارشناس کار به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در دسترس همگان قرار دارد،و شما می‌توانید در تمام ساعات شبانه روز از خدمات شرکت کارشناس کار با خیالی آسوده استفاده نمایید.

کلام آخر
شرکت کارشناس کار با کارشناسی خودرو ال ۹۰ به صورت شبانه روزی و هزاران کارشناسی موفق توانسته کارنامه درخشانی در امر کارشناسی خودرو داشته باشد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو ال 90

کارشناسی ال90

کارشناسی خودرو رنو 

کارشناسی رنو 

کارشناسی رنو ال 90

کارشناسی خودرو ال ۹۰ 

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس