ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در کارشناسی خودرو 206 – کارشناسی خودرو غرب تهران – کارشناسی خودرو جنت اباد – کارشناسی خودرو شهرزیبا – کارشناسی خودرو پونک – کارشناسی خودرو شهران – کارشناسی خودرو کوهسار – کارشناسی خودرو منطقه 22 – کارشناسی خودرو سعادت اباد – کارشناسی خودرو صادقیه – کارشناسی خودرو شهرک غرب – کارشناسی خودرو باغ فیض – کارشناسی خودرو ستاری – کارشناسی خودرو کاشانی – کارشناسی خودرو دهکده – کارشناسی خودرو شهرک راه اهن – کارشناسی رنگ و بدنه خودرو – کارشناسی خودرو چیتگر – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

 

 

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

کارشناس خودرو، فردی متخصص است که مهارت کافی در شناخت تمامی قسمت‌های خودرو را دارد. برای کارشناسی بدنه خودرو، کارشناس ابتدا با نگاه تیزبین و دقیق خود، تمامی زوایای خودرو را در شرایط نوری مختلف برای تشخیص احتمال صافکاری یا رنگ شدگی،   بررسی می‌کند. برای تشخیص تفاوت رنگ‌ها در بعضی مواقع حتی از دوربین هم استفاده می‌کنند چون این تفاوت رنگ در عکس خودش را بیشتر نشان می‌دهد.

تمامی اطراف بدنه، سقف و ستون‌ها به دقت بررسی می‌شوند. کارشناس در قسمت‌های پربرخورد خودرو، مانند سپرها، گلگیرها و درهای خودرو، تامل بیشتری می‌کند. کارشناس خودرو، در هنگام بررسی از دستان خود نیز استفاده می‌کند.

معمولا قسمت‌های صافکاری و یا رنگ شده، به دلیل جنس رنگ و یا رد سمباده، کمی زبرتر از قسمت‌های دیگر هستند و همین می‌تواند یک سرنخ به کارشناس بدهد تا آن قسمت را با دقت بیشتری بررسی کند.

در سایت‌های کارشناسی خودرو، افراد حرفه‌ای این حوزه، مانند تیم کارشناس کار بعلاوه بر تبحر و مهارت خود، از وسایل خاصی نیز برای تشخیص رنگ شدگی و یا پیدا کردن ناصافی‌ها بر روی بدنه خودرو استفاده می‌کنند.

تمامی این عوامل باعث می‌شود که وقتی کارشناس خودرو بعد از کارشناسی بدنه، صحت و سلامت آن را تایید کرد، با خیال راحت پای میز قرارداد خرید خودرو بنشینید.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

نکات طلایی در مورد معامله ماشین تصادفی

خرید خودرو اصول و قواعد خاص خود را دارد. دستورالعمل معامله ماشین صفرکیلومتر با نحوه معامله خودرویی کارکرده تفاوت‌های معقولی دارد، ولی وقتی پای خرید یک ماشین تصادفی به میان کشیده می‌شود، همه معادلات دستخوش تغییرات بنیادین می‌شود.

قیمت یک خودروی کارکرده در بازار ایران متاثر از عواملی متعددی تعیین می‌شود. از میزان کارکرد و سال ساخت گرفته تا وضعیت تایرها و شرایط فنی. اما حقیقت آن است که مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در یک ماشین دست‌دوم بحث سلامت ظاهری بدنه و به‌ویژه بحث رنگ‌شدگی آن است. به عبارت دیگر خودرویی که در قسمت‌هایی از بدنه خود رنگ و صافکاری داشته باشد به مراتب نسبت به یک خودروی مشابه که به اصطلاح بی‌رنگ است، ارزان‌تر خرید و فروش می‌شود. با این شرایط دیگر نیاز به توضیح بیشتر درباره قیمت‌گذاری خودروی تصادفی نیست.

خرید یک ماشین تصادفی می‌تواند بهانه‌های مختلفی داشته باشد. طبیعی است قیمت بسیار ارزان این‌گونه خودروها دلیل شیرینی برای معامله آن‌هاست. خودروهای تصادفی تفاوت فاحشی با مدل‌های اوراقی و یا اسقاطی دارند. درواقع خودروهای تصادفی علیرغم آسیب شدید بدنه تا حدودی قابلیت حرکت دارند. برخلاف تصور این خودروها چندان هم قدیمی نیستند. موارد زیادی از تصادف شدید خودروهای مدرن وارداتی و یا خودروهای روز تولید داخل گزارش شده است.

اگر فردی نسبت به مسائل فنی و مکانیکی اطلاعات کافی داشته باشد می‌تواند با خرید یکی از همین خودروهای تصادفی و بعد از ترمیم کلی، نسبت به فروش آن اقدام کند، که در این صورت سود قابل ملاحظه‌ای را کسب می‌کند. اما تردیدی نیست که پروسه بازسازی و معامله ماشین تصادفی نیازمند هزینه و وقت است که چندان از پس افرادی عادی برنمی‌آید. گاهی اوقات بعد از ترمیم کلی یک خودروی تصادفی به صورت ناقص، امکان فروش آن فراهم نمی‌شود. یا در بهترین حالت سود عایدی بعد از فروش آن هزینه‌های بازسازی را پوشش نمی‌دهد.

با تمام مسائل گفته‌شده، خرید یک خودروی تصادفی چندان هم کار ساده‌ای نیست. برای این کار قواعد خرید و فروش خاصی بر بازار حاکم است که افراد باید پیش از ورود به آن اطلاعات کافی را کسب کنند.

با توجه به تمامی موارد ذکر شده بهترین راه برای خرید خودروی مناسب مشورت با کارشناسان خبره خودرو است شما در طول شبانه روز در تمامی نقاط تهران میتوانید از کارشناسی خودرو 0 تا 100 در محل مورد نظر خود بهره مند شوید

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

روند مشورت با کارشناس خودرو

حالا که به ضرورت مشورت با یک کارشناس خودرو پی بردید، لازم است بدانید که چگونه باید از سرویس کارشناسی خودرو استفاده کرد. کارشناس کار سایتی است که برای این منظور به شما کمک خواهد کرد. کارشناسان این سایت تبحر و دانش کافی در تمامی امور مربوط به خودرو را دارند.

کارشناسی بدنه، بخشی از کارشناسی خودرو این سایت است که با یک تماس در اختیار شما خواهد بود. بعد از ثبت درخواست شما، کارشناس در محلی که تعیین کرده‌اید حاضر شده و خودروی مورد نظر را بررسی می‌کند. بعد از کارشناسی بدنه و اطمینان از سلامت آن، نوبت به کارشناسی فنی خودرو، بررسی تمامی بخش‌های مربوط به پیشرانه، برق کشی خودرو، بررسی عملکرد آپشن‌ها و دیگر قسمت‌های خودرو است.

کارشناس بعد از بررسی و امتحان کردن تمامی این قسمت‌ها، که چیزی حدود ۴۰۰ آیتم را شامل می‌شود، فرم کارشناسی را با دقت پرکرده و تحویل می‌دهد. با توجه به این فرم بر روی خودرو قیمت‌گذاری شده و روند کارشناسی به اتمام خواهد رسید.

هزینه این کارشناسی خودرو، تعرفه‌های خاصی دارد که بر اساس قیمت خودروی مورد نظر خریدار و یا فروشنده، تعیین می‌شود. استفاده از سرویس کارشناسی خودرو، روند خرید و فروش را تسریع می‌بخشد. بلافاصله بعد از ثبت درخواست، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کارشناس در کنار شما خواهد بود.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس