ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 تشخیص رنگ خودرو سیار شبانه روزی

تشخیص رنگ خودرو سیار شبانه روزی

تشخیص رنگ خودرو سیار شبانه روزی

شرکت کارشناس کار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه کارشناسی خودرواماده ارائه ی خدمات تشخیص رنگ خودرو سیار شبانه روزی در خدمت شما همراهان عزیز میباشد .با توجه به افزایش نرخ ارز در چند ساله اخیر و همچنین افزایش روز افزون قیمت خودرو انجام کارشناسی قبل از خرید خودرو یکی از واجبات معامله به حساب می اید شما دوست عزیز میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز برای کارشناسی خوروی مورد نظر خودبا کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما حضور پیدا میکنند تا خودروی شما را از نظرفنی -رنگ و بدنه- وقیمت گذاری بررسی کنند و با ارائه ی برگه معتبر خوردوی شما را در محل کارشناسی میکنند.

چنانچه برای خرید و فروش خودرو از سرویس کارشناسی خودرو کارشناس کار استفاده می‌کنید، می‌توانید در زمینه تنظیم قرارداد قانونی نیز، از کارشناسان ما خدمات دریافت کنید و معامله کاملا مطمئنی داشته باشید.

تشخیص رنگ خودرو سیار شبانه روزی

کارشناسی خودرو چیست

مجموعه بررسی‌های بدنه خودرو شاسی‌ها و عملکرد فنی خودرو و ارائه گزارش کارشناسی را کارشناسی خودرو می‌گویند.
متاسفانه با بالا رفتن قیمت روز افزون خودرو در کشور عزیزمان چاره‌ای به جز خریدن خودروهای دست دوم و کارکرده برای بسیاری از اقشار جامعه باقی نگذاشته.

کارشناسی فنی

از این رو کارشناسی خودرو به دلیل هزینه‌های سرسام آور تعمیرات، افت قیمت زیاد ، اهمیت پیدا میکند . چون شما نمی‌دانید مالک قبلی خودرو به چه شکل از خودرو نگهداری کرده آیا سرویس‌ها را به موقع انجام داده است مانند تعویض روغن موتور، تعویض روغن گیربکس،تعویض شمع‌ها،تعویض لنت‌ها،و غیره…..

کارشناسی بدنه

و دلیل دیگر کارشناسی خودرو بدنه خودرو است چون مالک قبلی به منظور ظاهر خودرو می‌تواند اقدام به بازسازی خودرو و رنگ کردن قسمت‌هایی از بدنه کند که با شرایط موجود در ایران که رنگ شدگی برای ایرانی‌ها بسیار اهمیت دارد موجب می‌شود در صورت متوجه نشدن رنگ شدگی و یا پنهان کردن مالک شما متضرر شوید و افت قیمت داشته باشید.

حال برای شما روش‌هایی برای تشخیص رنگ شدگی را بازگو می‌کنیم البته باید توجه داشته باشید با نظر داشتن به روش‌های پایین حتماً از کارشناس خودرو استفاده نمایید چون روز به روز تکنولوژی رنگ آمیزی هم پیشرفت می‌کند و نیاز است از افرادی با تجربه با دستگاه‌های پیشرفته استفاده شود.

تشخیص رنگ خودرو سیار شبانه روزی

تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی
یکی از ابتدایی‌ترین راه‌های تشخیص رنگ شدگی با استفاده از چشم است. در این روش با دقت به قطعه‌های خودرو نگاه می‌کنید،درست است که این خیلی دقیق نیست مخصوصاً برای عزیزانی که با این امر آشنایی ندارند ولی با نگاه کردن به مرور زمان متوجه نقصان رنگ می‌شوید.

1. تفاوت رنگ بین قطعه ها

با دقت زیادی قطعه‌ای مانند گلگیر را با درب خودرو مقایسه کنید و همینطور درب خودرو را با درب بعدی و آن درب را با گلگیر عقب و به همین ترتیب تمام قطعه‌ها را با هم مقایسه کنید،دلیل این کار این است که در بسیاری از رنگ شدگی‌ها به دلیل کیفیت بالای رنگ کارخانه احتمال وجود ضعف در قطعه رنگ شده و یا دو رنگی بودن آن است.

2. عکس گرفتن از قطعات بدنه.

در بعضی از مواقع این روش می‌تواند به شما کمک کند به این صورت که از خودرو کمی فاصله گرفته و عکسی از چند قطعه خودرو بگیرید و عکس گرفته شده را به دقت بازبینی کنید احتمال وجود تفاوت رنگ در قطعه رنگ شده و قطعه فابریک زیاد است.

3. پاشش رنگ در قسمت‌هایی که نباید باشد

در بسیاری از رنگ شدگی‌ها به دلیل سهل انگاری نقاش احتمال پاشش رنگ در قسمت‌هایی که نباید رنگ بشود مانند روی پیچ‌ها ،لای درها، روی آسترهای داخلی،روی لاستیک‌ها وغیره …وجود دارد ،که با کمی دقت می توان این نقصان‌ها را دید.

4. تشخیص رنگ با استفاده از مگنت آهنربا

یکی از راه‌های ساده کم هزینه استفاده از مگنت‌های آهنربا برای تشخیص رنگ شدگی است. روی این دستگاه مندرج است به شما می‌تواند کمک کند که قطعه رنگ شده را از قطعه رنگ نشده تشخیص دهید. لازم به ذکر است در بیشتر مواقع از این دستگاه برای قطعه‌هایی که بتونه شده است استفاده می‌شود و قطعه‌هایی که آبرنگ است و بتونه نداره احتمال اشتباه زیاد می‌شود.

5. تشخیص رنگ شدگی از طریق دستگاه دیجیتال

دستگاه دیجیتال از دستگاه مگنتی بسیار دقیق‌تر است ولی به دلیل گران قیمت بودن آن همه نمی‌توانند برای این دستگاه هزینه کنند. عملکرد این دستگاه به این گونه است که وقتی روی قطعه گذاشته می‌شود از خود یک پالس به بدنه آهنی خودرو ساطع می‌کند و مجدد پالس ساطع شده به دستگاه برمی‌گردد و ضخامت قطعه را تشخیص می‌دهد که در صورت رنگ شدگی و یا بتونه اعداد بالاتری نسبت به قطعه فابریک نشان می‌دهد. و در زمانی که اعداد از قطعه فاقد رنگ شدگی پایین‌تر باشد احتمال تعویض بودن آن قطعه زیاد است.

نتیجه‌گیری
حتماً از کارشناس‌های خبره برای کارشناسی خودرویی که می‌خواهید بخرید استفاده کنید زیرا اگر شما تمام دستگاه‌های کارشناسی را هم داشته باشید نیاز به تجربه دارید. ما می‌توانیم تجربه چند ساله خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و از سرمایه شما محافظت کنیم کارشناس کار امین شما .

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در انواع اپشن های خودرو -کارشناسی انواع  خودرو در محل غرب تهران – کارشناس خودرو سیار-کارشناس سیار خودرو –کارشناسی خودروی صفر کیلومتر-تشخیص رنگ خودرو سیار در محل – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – تشخیص رنگ خودرو سیار شبانه روزی– کارشناسی -خودرو در محل و مشاوره قیمت – کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه — کارشناسی خودرو غرب تهران – کارشناسی خودرو پونک – کارشناسی خودرو سیار شبانه روزی- کارشناسی خودرو منطقه 22 –  کارشناسی خودرو صادقیه -کارشناسی خودرو در محل تهرانپارس  – کارشناسی خودروی صفر کیلومتر شبانه روزی-کارشناسی صفر تا صد خودرو – کارشناسی خودرو شرق تهران شبانه روزی -کارشناسی خودرو ستاری – کارشناسی خودرو کاشانی – کارشناسی خودرو شرق تهران – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس