ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 تشخیص رنگ انواع خودرو

تشخیص رنگ انواع خودرو

تشخیص رنگ انواع خودرو

شرکت کارشناس کار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه کارشناسی خودرو اماده ارائه ی خدمات تشخیص رنگ انواع خودرو سیار شبانه روزی در خدمت شما همراهان عزیز میباشد .با توجه به افزایش نرخ ارز در چند ساله اخیر و همچنین افزایش روز افزون قیمت خودرو انجام کارشناسی قبل از خرید خودرو یکی از واجبات معامله به حساب می اید شما دوست عزیز میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز برای کارشناسی خوروی مورد نظر خودبا کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما حضور پیدا میکنند تا خودروی شما را از نظرفنی -رنگ و بدنه- وقیمت گذاری بررسی کنند و با ارائه ی برگه معتبر خوردوی شما را در محل کارشناسی میکنند.

چنانچه برای خرید و فروش خودرو از سرویس کارشناسی خودرو کارشناس کار استفاده می‌کنید، می‌توانید در زمینه تنظیم قرارداد قانونی نیز، از کارشناسان ما خدمات دریافت کنید و معامله کاملا مطمئنی داشته باشید.

تشخیص رنگ انواع خودرو

کارشناسی خودرو شامل موارد مختلفی میشود که امروز روغن موتور را مورد بررسی قرار میدهیم:

بهترین روغن ایرانی و خارجی .

یکی از پر اهمیت‌ترین موارد در کارشناسی خودرو مربوط به موتور و روغنی که در آن استفاده شده است. چه بسا در بسیاری از کارشناسی‌های خودرو به دلیل جرم زیاد در داخل موتور مورد تایید کارشناس نبوده و منجر به عدم معامله گردیده.
یکی از بهترین مشخصه‌های روغن خوب جدای از اینکه باید قطعات موتور خودرو را روانکاری و از ایجاد سایش جلوگیری کند این است کثیفی‌ها جرم‌های خودرو را در خود نگه دارد و از رسوب جلوگیری کند تا زمان تعویض روغن،در این صورت همیشه داخل موتور خودرو تمیز و از عمر بیشتری برخوردار می‌شود.

بهترین روغن موتور های خارجی

روغن توتال
1.روغن موتور توتال یکی از برندهای برتر دنیا مخصوصاً در ایران برای خودروهای مدل بالا و با فرمولاسیون و تکنولوژی پیشرفته سعی در کاهش مصرف سوخت و بهبود عملکرد موتور را دارد که کاملا موفق بوده و روغن موتورهای متفاوتی بنا به نیاز موتورهای مختلف تولید نموده.
لیکومولی
2.لیکومولی یک برند آلمانی و معتبر است و در صنعت روغن بسیار خوش درخشیده که معمولاً برای افزایش عمر مفید موتور افزایش کارایی سیستم موتور و همینطور کاهش استهلاک بسیار موفق بوده.
 کاسترول
3.روغن موتور کاسترول با توجه به خوش قیمت بودن و کیفیتی که دارد بسیار محبوب است و با توجه به اینکه این محصول داخل ایران پر می‌شود ولی در اصل یک برند انگلیسی است که باعث کاهش استهلاک و عملکرد بهتر موتور می شود،
روغن‌های فوق از محبوب‌ترین روغن‌هایی است که در ایران � عنوان روغن خارجی استفاده می‌شود و مورد تایید ما نیز هست، همینطور روغن‌های دیگری نیز وجود دارد که از کیفیت بالایی برخوردار است مانند پنزوویل،شل،والوالین،موبیل ،که با فرمولاسیون دقیق خود سهم قابل توجهی از بازار جهانی را به دست آوردند.

بهترین روغن موتورهای ایرانی

کاسپین
1.روغن موتور کاسپین دارای استانداردهای متفاوتی است و از کیفیت خوبی برخوردار است که هم به صورت تمام سنتنیک و هم نیم سنتنیک در بازار در دسترس همگان است
ایرانول
2.یکی از محبوب‌های بازار روغن موتور ایرانول است که برای خودروهای دیزلی و بنزینی و دوگانه سوز تولید می‌شود و از کیفیت خوبی برخوردار است.
 روغن موتور پارس
3.اگر هم دنبال سابقه درخشان و هم کیفیت هستید روغن موتور پارس با درخشش چندین ساله طیف وسیعی از مصرف کنندگان رازی را به همراه دارند.
 روغن موتور اسپیدی
4.روغن موتور اسپیدی در سال‌های گذشته با فرمولاسیون‌های جدید توانسته در بازار روغن ایران خودنمایی کند و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.
 روغن پترونول
5.روغن پترونول با قدمتی بیش از ۵۰ سال برای خودروهای دیزلی و بنزینی و همینطور سنگین و سبک و صنایع دریایی روغن‌های با کیفیتی تولید کرده و در لیست بهترین روغن‌ها می‌باشد

تشخیص رنگ انواع خودرو

تشخیص رنگ انواع خودرو

برای انتخاب یک روغن خوب به چه چیزهایی توجه کنیم.

ویسکوزیته مناسب: ویسکوزیته به میزان غلظت روغن اطلاق می‌شود. روغن با ویسکوزیته مناسب می‌تواند به خوبی در دماهای مختلف عملکرد کند. گرانروی یا ویسکوزیته روغن موتور با شماره SAE نشان داده می‌شود. معمولاً دو شماره در کنار هم قرار می‌گیرد، به عنوان مثال SAE 10W-30. شماره اول نشان‌دهنده ویسکوزیته روغن در دمای کم (فصول سرد سال) و شماره دوم نشان‌دهنده ویسکوزیته در دمای بالا (فصول گرم سال)‌ است. برای مناطق با آب‌وهوای سرد، بهتر است روغن با شماره کمتر استفاده شود.
پایداری حرارتی: روغن موتور باید در حرارت‌های بالا هم پایدار باشد و تا حد امکان اکسید یا تجزیه نشود.
مقاومت مناسب: روغن موتور باید در برابر فشار‌ها و نیروهای شدید مقاومت کند و ویژگی‌های خود را در طول زمان حفظ کند.
پاکیزگی: روغن موتور باید به‌خوبی ذرات زائد و آلودگی‌ها را جذب و از تشکیل رسوبات و روغن‌ریزی‌های غیرمطلوب جلوگیری کند.
حفاظت از موتور در دماهای سرد: روغن باید در دماهای پایین همچنان جریان داشته باشد و از موتور محافظت کند.
سازگاری: روغن باید با سیستم موتور سازگاری داشته باشد.
تراکم مناسب: روغن باید تراکم مناسبی داشته باشد تا اصطکاکی بین سطوح فلزی قطعات موتور ایجاد نشود.
شاخص کیفی مناسب: کیفیت روغن معمولاً با شماره API نشان داده می‌شود و برای روغن‌موتورهای بنزینی بین SA تا SP قرار می‌گیرد. SP بهترین کیفیت روغن موتور و SA ضعیف‌ترین کیفیت را دارد. روغن‌موتورهایی با برچسب SN ،SM ،SL و SJ کیفیت مناسبی دارند.
نوع روغن موتور: روغن‌های موتور اغلب به دو نوع معدنی و ترکیبی (سنتتیک) تقسیم می‌شوند. روغن‌های ترکیبی مزیت‌هایی همچون کارایی بالاتر در دماهای مختلف و کاهش اصطکاک دارند.
فصل: برخی از روغن‌ها برای فصول خاصی طراحی شده‌اند ولی برخی روغن موتورها چند‌فصلی (multi-grade) هستند و می‌توانند در دماهای مختلف در طول سال استفاده شوند.
استانداردها: اطمینان حاصل کنید که روغن موتور انتخابی شما استانداردهای مرتبط (مانند API، ACEA و دیگر استانداردها) را دارد.
کلام آخر
در جمع‌بندی آخر میخواهیم از تجربه خود برای شما بگوییم.
با توجه به کارشناسی هزاران خودرو در سال‌های گذشته که توسط کارشناسان کارشناس کار انجام شده به این نتیجه رسیدیم که: درست است که روغن‌های ایرانی از کیفیت‌های خوبی برخوردارند ولی تقریباً همه آنها یک ضعف دارند، روغن‌های ایرانی قدرت تمیز کاری کمتری دارند و جرم و ذرات معلق را تا زمان تعویض روغن به خوبی نمی‌توانند در خود نگه دارند و به اصطلاح ذرات رسوب می‌کند و باعث تشکیل جرم می‌شود.
پیشنهاد ما به شما همراهان گرامی
اگر از نظر مالی قادر نیستید همیشه در خودروی خود از روغن خارجی استفاده کنید حداقل ۲ یا ۳ روغن در میون از روغن خارجی استفاده کنید به دلیل وجود فرمولاسیونی که باعث می‌شود قطعات موتور خودروی شما تمیز و عاری از جرم باشد. و مورد بعدی اینکه هر روغنی خارجی یا ایرانی استفاده می‌کنید، بیشتر از ۵۰۰۰ کیلومتر استفاده نشود

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در انواع اپشن های خودرو -کارشناسی انواع  خودرو در محل غرب تهران – کارشناس خودرو سیار-کارشناس سیار خودرو –کارشناسی خودروی صفر کیلومتر-تشخیص رنگ خودرو سیار در محل – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – تشخیص رنگ خودرو سیار شبانه روزی- کارشناسی -خودرو در محل و مشاوره قیمت – کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه — کارشناسی خودرو غرب تهران – کارشناسی خودرو پونک – کارشناسی خودرو سیار شبانه روزی- کارشناسی خودرو منطقه 22 –  – کارشناسی خودرو صادقیه -کارشناسی خودرو در محل تهرانپارس  – کارشناسی خودروی صفر کیلومتر شبانه روزی-کارشناسی صفر تا صد خودرو – کارشناسی خودرو شرق تهران شبانه روزی -کارشناسی خودرو ستاری – تشخیص  رنگ انواع خودرو -کارشناسی خودرو کاشانی – کارشناسی خودرو شرق تهران – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس