ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 کارشناسی خودرو با برگه رسمی

کارشناسی خودرو با برگه رسمی

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در انواع اپشن های خودرو -کارشناسی انواع  خودرو در محل غرب تهران – کارشناس خودرو سیار-کارشناس سیار خودرو -کارشناسی خودروی صفر کیلومتر-تشخیص رنگ خودرو سیار در محل – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – کارشناسی -خودرو در محل و مشاوره قیمت – کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه — کارشناسی خودرو غرب تهران – – – کارشناسی خودرو پونک –  کارشناسی خودرو منطقه 22 –  – کارشناسی خودرو صادقیه -کارشناسی خودرو در محل تهرانپارس  – کارشناسی صفر تا صد خودرو – کارشناسی خودرو شرق تهران شبانه روزی -کارشناسی خودرو ستاری – کارشناسی خودرو کاشانی – کارشناسی خودرو با برگه رسمی-کارشناسی خودرو شرق تهران – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو با برگه رسمی

کارشناسی خودرو چیست
مجموعه بررسی‌های بدنه خودرو شاسی‌ها و عملکرد فنی خودرو و ارائه گزارش کارشناسی را کارشناسی خودرو می‌گویند.
متاسفانه با بالا رفتن قیمت روز افزون خودرو در کشور عزیزمان چاره‌ای به جز خریدن خودروهای دست دوم و کارکرده برای بسیاری از اقشار جامعه باقی نگذاشته.

کارشناسی خودرو
کارشناسی فنی
از این رو کارشناسی خودرو به دلیل هزینه‌های سرسام آور تعمیرات، افت قیمت زیاد ، اهمیت پیدا میکند . چون شما نمی‌دانید مالک قبلی خودرو به چه شکل از خودرو نگهداری کرده آیا سرویس‌ها را به موقع انجام داده است مانند تعویض روغن موتور، تعویض روغن گیربکس،تعویض شمع‌ها،تعویض لنت‌ها،و غیره…..
کارشناسی بدنه

و دلیل دیگر کارشناسی خودرو بدنه خودرو است چون مالک قبلی به منظور ظاهر خودرو می‌تواند اقدام به بازسازی خودرو و رنگ کردن قسمت‌هایی از بدنه کند که با شرایط موجود در ایران که رنگ شدگی برای ایرانی‌ها بسیار اهمیت دارد موجب می‌شود در صورت متوجه نشدن رنگ شدگی و یا پنهان کردن مالک شما متضرر شوید و افت قیمت داشته باشید.

کارشناسی خودرو صفر کیلومتر

با توجه به مطالب فوق نباید از اهمیت کارشناسی خودرو صفر غافل شوید زیرا ممکن است خودروی صفر در هنگام جابجایی از کارخانه به پارکینگ‌ها،و از پارکینگ‌ها به نمایندگی خودرو،و جابجایی بین نمایندگی‌ها آسیب ببیند و مجبور شوند قطعه را رنگ آمیزی و یا با قطعه استوک تعویض نمایند.
حال برای شما روش‌هایی برای تشخیص رنگ شدگی را بازگو می‌کنیم البته باید توجه داشته باشید با نظر داشتن به روش‌های پایین حتماً از کارشناس خودرو استفاده نمایید چون روز به روز تکنولوژی رنگ آمیزی هم پیشرفت می‌کند و نیاز است از افرادی با تجربه با دستگاه‌های پیشرفته استفاده شود

تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی

یکی از ابتدایی‌ترین راه‌های تشخیص رنگ شدگی با استفاده از چشم است. در این روش با دقت به قطعه‌های خودرو نگاه می‌کنید،درست است که این خیلی دقیق نیست مخصوصاً برای عزیزانی که با این امر آشنایی ندارند ولی با نگاه کردن به مرور زمان متوجه نقصان رنگ می‌شوید.
1. تفاوت رنگ بین قطعه ها
با دقت زیادی قطعه‌ای مانند گلگیر را با درب خودرو مقایسه کنید و همینطور درب خودرو را با درب بعدی و آن درب را با گلگیر عقب و به همین ترتیب تمام قطعه‌ها را با هم مقایسه کنید،دلیل این کار این است که در بسیاری از رنگ شدگی‌ها به دلیل کیفیت بالای رنگ کارخانه احتمال وجود ضعف در قطعه رنگ شده و یا دو رنگی بودن آن است.
2. عکس گرفتن از قطعات بدنه.
در بعضی از مواقع این روش می‌تواند به شما کمک کند به این صورت که از خودرو کمی فاصله گرفته و عکسی از چند قطعه خودرو بگیرید و عکس گرفته شده را به دقت بازبینی کنید احتمال وجود تفاوت رنگ در قطعه رنگ شده و قطعه فابریک زیاد است.
3. پاشش رنگ در قسمت‌هایی که نباید باشد
در بسیاری از رنگ شدگی‌ها به دلیل سهل انگاری نقاش احتمال پاشش رنگ در قسمت‌هایی که نباید رنگ بشود مانند روی پیچ‌ها ،لای درها، روی آسترهای داخلی،روی لاستیک‌ها وغیره …وجود دارد ،که با کمی دقت می توان این نقصان‌ها را دید.
4. تشخیص رنگ با استفاده از مگنت آهنربا
یکی از راه‌های ساده کم هزینه استفاده از مگنت‌های آهنربا برای تشخیص رنگ شدگی است. روی این دستگاه مندرج است به شما می‌تواند کمک کند که قطعه رنگ شده را از قطعه رنگ نشده تشخیص دهید. لازم به ذکر است در بیشتر مواقع از این دستگاه برای قطعه‌هایی که بتونه شده است استفاده می‌شود و قطعه‌هایی که آبرنگ است و بتونه نداره احتمال اشتباه زیاد می‌شود.
5. تشخیص رنگ شدگی از طریق دستگاه دیجیتال
دستگاه دیجیتال از دستگاه مگنتی بسیار دقیق‌تر است ولی به دلیل گران قیمت بودن آن همه نمی‌توانند برای این دستگاه هزینه کنند. عملکرد این دستگاه به این گونه است که وقتی روی قطعه گذاشته می‌شود از خود یک پالس به بدنه آهنی خودرو ساطع می‌کند و مجدد پالس ساطع شده به دستگاه برمی‌گردد و ضخامت قطعه را تشخیص می‌دهد که در صورت رنگ شدگی و یا بتونه اعداد بالاتری نسبت به قطعه فابریک نشان می‌دهد. و در زمانی که اعداد از قطعه فاقد رنگ شدگی پایین‌تر باشد احتمال تعویض بودن آن قطعه زیاد است.

کارشناسی خودرو

 

نتیجه‌گیری
حتماً از کارشناس‌های خبره برای کارشناسی خودرویی که می‌خواهید بخرید استفاده کنید زیرا اگر شما تمام دستگاه‌های کارشناسی را هم داشته باشید نیاز به تجربه دارید. ما می‌توانیم تجربه چند ساله خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و از سرمایه شما محافظت کنیم کارشناسی خودرو با برگه رسمی کارشناس کار امین شما .

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس