ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 کارشناسی خودرو منطقه سه

کارشناسی خودرو منطقه سه

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در انواع اپشن های خودرو -کارشناسی انواع  خودرو در محل غرب تهران – کارشناس خودرو سیار-کارشناس سیار خودرو -کارشناسی خودروی صفر کیلومتر-تشخیص رنگ خودرو سیار در محل – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – کارشناسی خودرو در محل و مشاوره قیمت -کارشناسی فنی خودرو شبانه روزی- کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه -کارشناسی خودرو منطقه دو –کارشناسی خودرو غرب تهران – – – کارشناسی خودرو پونک –  کارشناسی خودرو منطقه یک -کارشناسی خودرو منطقه1 -کارشناسی خودرو منطقه 22 -کارشناسی خودرو منطقه 2-کارشناسی خودرو منطقه ۲ – کارشناسی خودرو منطقه سه- کارشناسی خودرو منطقه 3- کارشناسی خودرو منطقه ۳- کارشناسی صفر تا صد خودرو – کارشناسی خودرو شرق تهران شبانه روزی -کارشناسی خودرو ستاری -کارشناسی خودرو صفر کیلومتر در محل -کارشناسی خودرو صفر-کارشناسی خودرو کاشانی –آپشنهای خودروکارشناسی خودرو شرق تهران – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو منطقه ۳

با درود،در این مقاله می‌خواهیم نحوه عملکرد شرکت کارشناس کار در منطقه ۳ تهران همراه با آشنایی از این منطقه را با شما در میان بگذاریم.
منطقه ۳ تهران از شمال به مدرس و صدر،از جنوب به اتوبان همت و بزرگراه رسالت،از غرب به اتوبان چمران،و از شرق به پاسداران و شریعتی منتهی می‌شود.
محله های منطقه 3
ونک
جردن
پاسداران
میرداماد
شیخ بهایی
دروس
اختیاریه
دیباجی
قلهک
میباشد.

قبل از درخواست کارشناس چه اقداماتی را انجام دهیم.

چک کردن مدارک
در قدم اول مدارک خودرو را چک کنید مدارکی چون کارت خودرو ،برگه سبز،برگه کمپانی،کارت سوخت،بیمه نامه،
نکته؛ در صورت هرگونه تعویضی اتاق و موتور خودرو توضیحات داخل برگه سبز را مطالعه کنید،و سپس از فروشنده کارت ملی درخواست کنید و آن را با مالکیت برگه سبز تطابق دهید.

بازبینی بعضی از موارد قبل از درخواست کارشناسی

۱.اطراف خودرو را با دقت برانداز کنید،شکستگی سپر و یا شکستگی چراغ‌ها و یا دفرمه شدن بدنه خودرو،خط و خش،مالیدگی. در خیلی از موارد دیده شده بعد از اعلام این موارد به خریدار خریدار از خرید خود منصرف می‌شود.
۲. داخل اتاق خودرو را با دقت نگاه کنید و از وجود پارگی‌های تودوزی،وضعیت صندلی‌ها و نشست صندلی،وضعیت داشبورد و خط و خش روی داشبورد،بازدید نمدی سقف و وضعیت آن،مطلع شوید
۳. فنی خودرو را تا آنجایی که می‌توانید نگاه کنید،برای مثال خودرو را روشن کنید و مقداری به آن گاز دهید در صورت شنیدن صدای نامتعارف از درخواست کارشناس و خرید آن خودرو منصرف شوید،

تمیز بودن خودرو

قبل از هرگونه کارشناسی خودرو در محل به چند نکته باید توجه کرد،اول از همه خودرو باید کارواش شده و تمیز باشد
کثیف بودن خودرو باعث می‌شود دون رنگ،تفاوت رنگ،خواب رنگ،و نحوه پاشش رنگ از چشم کارشناس به دور بماند و موجب اشتباه کارشناس شود.
نکته : در هنگام بارندگی خودرویی که قرار است کارشناسی شود نباید خیس باشد حتی اگر بدن تمیز باشد

مکان کارشناسی

با توجه به اینکه شرکت کارشناس کار سال‌ها زیادی است که به صورت ۲۴ ساعته شبانه روز در خدمت مشتریان خود است،تمامی کارشناسان از تجربه کارشناسی شبانه برخوردارند،و بهترین عملکرد را در هنگام کارشناسی شب از خود نشان داده . ولی بهتر است که کارشناسی در پارکینگ که دارای نور کافی است صورت گیرد،اما اگر امکانش وجود نداشت هیچ مشکلی ندارد کارشناسی با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

کارشناسی خودرو منطقه سه
نکته اخر : با توجه به اهمیت بدنه خودرو در ایران،می‌توانید هزینه کارشناسی را با فروشنده طی کنید،که اگر بعد از کارشناسی مشخص شد که قطعات بیشتری از بدنه خودرو رنگ دارد و یا تعویض شده یا شاسی و سینی‌ها ضربه داشته باشد هزینه کارشناسی را فروشنده متقبل شود. البته که ایشان می‌تواند این شرط را قبول نکند.

کارشناسی خودرو منطقه 3

کارشناسی خودرو منطقه سه

کارشناسی خودرو منطقه ۳

باتوجه به اینکه منطقه سه معمولا در اکثر ساعات روز تر افیک میباشد اما با توجه به اینکه تمامی کارشناسان ما با موتور سیکلت نقل مکان میکنند پس نگران تاخیر در رسیدن به محل شما نباشید کارشناسان ماهر کارشناس کار در کمتر از 30 دقیقه در خدمت شما خواهند بود .

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناس کار همیشه و همه جا در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شماست 

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس