ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

پنچرگیری شبانه روزی

پنچر گیری شبانه روزی

پنچرگیری شبانه روزی در محل شما  از خدمات جدید کارشناس کار میباشد.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در حال عبور متوجه شوید که خودرو پنچر شده و دیگر به ادامه نیستید.
در این موارد می‌توانید از طریق تماس با شرکت کارشناس کار از خدمات پنچری سیار ما استفاده کنید هم برای موتور سیکلت و هم برای خودروهای سبک.

پنچرگیری شبانه روزی

در چه مواردی میتوانید از خدمات پنچری ما استفاده کنید؟

1. در صورتی که خودرو شما پنچر شده و زاپاس شما هم پنچر می‌باشد و یا اینکه زاپاس همراه شما نیست. در این صورت امدادگران ما در محل شما مراجعه می‌کنند و در صورت معیوب نشدن لاستیک پنچر شده آن را ترمیم می‌کنند و باد می‌زنند شما می‌توانید دوباره از آن لاستیک استفاده کنید.
2. در صورتی که لاستیک شما پنچر شده و معیوب شده و زاپاس هم در دسترس نیست،با تماس با کارشناس کار امدادگران ما به محل مراجعه کرده و لاستیک معیوب شده را برای شما تعویض می‌کنند و شما می‌توانید دوباره به راه خود ادامه دهید.
3. در صورتی که لاستیک شما پنچر شده و زاپاس هم دارید ولی متعلقات گرفتن پنچری همراه شما نیست،مانند جک،آچار چرخ،میله اتصال بالابرنده،و هر موردی که شما با آن به مشکل خورده‌اید.
4. در صورتی که لاستیک شما پنچر شده زاپاس هم دارید متعلقات گرفتن پنچری هم دارید ولی از نظر فیزیکی شرایط تعویض زاپاس را ندارید،و یا اینکه پیچ چرخ شما بیش از اندازه سفت است،و یا اینکه در راه رفتن به مهمانی هستید و در صورت تعویض زاپاس لباس‌های شما کثیف می‌شود.
در هر صورت و هرگونه مشکل در لاستیک و تایر خودرو شما میتوانید با شرکت کارشناس کار تماس گرفته و از خدمات تکمیل این شرکت استفاده کنید.

چرا لاستیک شما پنچر می‌شود؟

1. همانطور که می‌دانید تمام قطعات خودرو که یک خودرو را تشکیل می‌دهند مصرفی هستند و به مرور زمان مستهلک شده از کار می‌افتد. یکی از دلایل پنچر شدن و یا معیوب شدن لاستیک خودرو شما کهنه شدن آن است. هرچه لاستیک نوتر احتمال پنچر شدن و معیوب شدن آن کمتر.
2. در یک روز که خیلی هم عجله دارید و شاید برای شما اتفاقی در حال رخ دادن است مجبور می‌شوید خودروی خود را در محل پارک ممنوع و یا جلوی رمپ و یا جلوی درب پارکینگ پارک کرده،و در زمان برگشت متوجه می‌شوید خودرو شما توسط مالک یا افراد آن ساختمان پنچر شده.
لازم به ذکر است پارک در موارد پارک ممنوع لازم الاجرا است و هرگونه پارک جلوی درب ساختمان ورودی ماشین رو پل‌ها امری ناپسندانه است.
3. عبور خودرو شما که در آن مسیر وجود شیشه خورده و یا میخ و پیچ وجود دارد. هر جایی امکان دارد خودرو شما توسط پیچ و میخ پنچر شود،اما در بیشتر موارد در کنار ساختمان‌های نیمه کاره این اتفاق بیشتر می‌افتد.
پنچرگیری موقت یا دائم؟
یکی از سوال‌های پرتکرار شما عزیزان این است که پنچری که توسط امدادگرهای ما گرفته می‌شود آیا به صورت موقت است یا به صورت دائم. باید به شما بگویم که تمام پنچرگیری‌های ما به صورت دائم بوده و به هیچ عنوان از قسمتی که پنچری گرفته شده لاستیک شما به مشکل نمی‌خورد.

برای مشاوره و تماس با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

پنچرگیری شبانه روزی

پنچری خودرو در هنگام رانندگی چه علائمی دارد.

1. تراز نبودن خودرو، اگر در هنگام رانندگی احساس کردید که یک طرف خودرو شما پایین‌تر قرار دارد قبل از اینکه به علائم‌های بعدی برسیم حتماً خودروی خود را متوقف کنید و از پنچر نبودن خودرو خود اطمینان حاصل کنید. اگر خودرو شما پنچر شده باشد این زمان بهترین زمان برای تشخیص است چون در علائم‌های بعدی احتمال دارد لاستیک شما معیوب شود که در ادامه توضیح می‌دهم.

2. سفت شدن فرمان. یکی از علائم‌های دیگر پنچری سفت شدن فرمان است که به دلیل کم باد شدن لاستیک اصطکاک بیشتری با زمین دارد و در هنگام چرخاندن فرمان ‌تر می‌شود.

3. لرزش خودرو یکی از علائم‌های دیگر پنچری لرزش خودرو است که در این مرحله باد لاستیک شما کامل تخلیه شده در خودرو شما لرزش ایجاد می‌شود. این مرحله برای لاستیک شما بسیار خطرناک است چون هرچه سریع‌تر لاستیک شما از دیوار خورده می‌شود و معیوب می‌شود و باید تعویض شود.
نکته مهم : در بسیاری از خودروهایی که فاق لاستیک‌های آنها کوتاه است به دلیل ارتفاع کم لاستیک دیرتر متوجه پنچری و لرزش خودرو می‌شوند و در بسیاری از موارد زمانی که متوجه پنچری می‌شوند لاستیک دیگر معیوب شده و قابل استفاده نیست. بهترین راه برای حل این مسئله این است که قبل از سوار شدن خودرو لاستیک‌های خود را چک کنید.

در سرعت بالا خودرو پنچر شد چه کار کنیم

1. یکی از مهمترین اصولی‌ترین حالت مواجهه با این چالش این است که اول از همه هرگونه عکس العمل شتاب زده و سریع ممنوع است.
2. از ترمز زدن ناگهانی بپرهیزید چون باد لاستیک تخلیه شده رینگ روی لاستیک قرار می‌گیرد و در صورت ترمز ناگهانی رینگ لاستیک را پاره کرده و با آسفالت برخورد می‌کند و دیگر هیچ گونه اصطکاکی مابین لاستیک و زمین نیست و احتمال دارد خودرو شما واژگون شود.
3. بعد از پنچر شدن در سرعت‌های بالا و حفظ خونسردی خود به آرامی پدال گاز را آهسته آهسته بردارید و حدا الامکان بگذارید خودرو خود متوقف شود و به آرامی خودرو را به حاشیه سمت راست هدایت کنید.

پنچرگیری شبانه روزی

نکاتی که باید به آن توجه کنید جهت جلوگیری از پنچری و دوام بیشتر لاستیک،که به صورت خلاصه با بعضی از آنها آشنا می‌شویم

1.اج لاستیک
در تمام لاستیک‌های استفاده شده در دنیا زائده‌ای در بین شیارها وجود دارد که به شما خاطرنشان می‌کند در صورت کم شدن عاج لاستیک و هم سطح شدن آج لاستیک با آن زائده ، لاستیک شما به محدوده ۲۰ درصد رسیده و موقع تعویض لاستیک است.
2. سرویس‌های دوره‌ای لاستیک.
تایر خودرو شما هر یک ماه یک بار باید تنظیم باد شود. و لازم به ذکر است بعد از تنظیم باد از اپراتور درخواست کنید به وسیله آب و کف سوزن والف شما را چک کند. و همینطور لاستیک زاپاس شما حداقل باید هر دو ماه یک بار چک شود.
3. تحمل بار کافی لاستیک.
همه لاستیک‌های دنیا میزان باری را که می‌توانند تحمل کنند را در دیواره بیرونی لاستیک هک شده. بار بیش از اندازه برای لاستیک خطرناک بسیار آن را فرسوده می‌کند.
4. اشیای نوک تیز
تردد خودرو از مکان‌های خاکی و یا در آنجا تعمیرات ساختمانی صنعتی انجام می‌شود باعث می‌شود تایر خودرو شما توسط اشیای نوکتیز پنچر شود.

مناطق امدادرسانی و ساعت کاری
پنچرگیری شبانه روزی در تمامی مناطق تهران  انجام می‌شود .
مناطقی مانند
پنچرگیری سیار شمال تهران
پنچرگیری سیار غرب تهران
پنچرگیری سیار شرق تهران
پنچرگیری سیار جنوب تهران
پنچرگیری سیار منطقه ۱
پنچرگیری سیار منطقه ۲۲
پنچرگیری سیار منطقه ۵
پنچرگیری سیار منطقه ۲
پنچرگیری سیار منطقه ۳
پنچرگیری سیار ولنجک
پنچرگیری سیار زعفرانیه
پنچرگیری سیار نیاوران
پنچرگیری سیار یوسف آباد
پنچرگیری سیار پونک
پنچرگیری سیار جنت آباد
پنچرگیری سیار همت.

برای مشاوره و تماس با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس