ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

کارشناسی ویژه خودرو

کارشناسی ویژه خودرو چیست؟

کارشناس کار در سال‌های گذشته با کارنامه‌ای درخشان همراه شما عزیزان بوده و هست. حال می‌خواهیم شما را با کارشناسی ویژه خودرو آشنا کنیم تا شما بتوانید با خدماتی بهتر از خرید خود اطمینان حاصل کنید.

کارشناسی ویژه

کارشناسی ویژه شامل چه بخش‌هایی است؟

کارشناسی بدنه خودرو و اعلام جزئیات
کارشناسی شاسی عقب و جلو از پایین و بالا
کارشناسی فنی خودرو و اعلام جزئیات
تست اپشن و اعلام با جزئیات
برسی عملکرد موتور و تست دستگاه دیاگ
تست درایو و اعلام جزئیات جلوبندی و گیربکس
صدرور برگه کارشناسی بدنه و فنی با ضمانت
مهمترین مرحله خرید خودرو کارشناسی است

لازم به ذکر است شما چه خریدار باشید و چه فروشنده نیاز است قبل از معامله خودرو مورد نظر را کارشناسی کنید. شاید یک سوال برای شما پیش بیاید که چرا فروشنده نیاز به کارشناسی دارد.
کارشناسی خودرو برای خریدار که مشخص است، چون می‌خواهد خودرویی را خریداری کند باید اطلاع داشته باشد که خودرو از نظر بدنه و فنی در چه شرایطی است

اما فروشندگان، به دلایل زیادی باید از کارشناسی خودرو قبل از فروش استفاده کنند که ما تعدادی از این دلایل را به شما می‌گوییم:

اول اینکه فروشنده قبل از معامله باید از خودروی خود چه از نظر بدنه و چه از نظر فنی اطلاع داشته باشد تا بتواند از کلاهبرداری‌های احتمالی جلوگیری کند. بارها رویت شده کلاهبردارها از بی‌اطلاعی مالک سوء استفاده کردند و فروشنده در این معاملات متضرر می‌شوند.
یکی دیگر از دلایل این است که قبلاً که فروشنده خودرو مورد نظر را خریده احتمال دارد بدون کارشناسی خریده باشد یا اینکه خودرو را به صورت صفر خریداری کرده و کارشناسی نکرده است و احتمال دارد خودرو دارای رنگ شدگی و یا تعویضی باشد و بعد از معامله خریدار متوجه شود و از فروشنده شکایت کند

کارشناسی ویژه

کارشناسی اقتصاد

یکی دیگر از خدمات کارشناس کار کارشناسی اقتصادی است که در این مورد کارشناس ما در کمترین زمان در محل شما حضور پیدا می‌کند و با بررسی بدنه و شاسی‌ها کارشناسی را به اتمام می‌رساند، در کارشناسی اقتصادی هزینه شما کمتر بوده فنی مورد بازبینی قرار نمی‌گیرد،هرچند ما این گزینه را به شما دوستان پیشنهاد نمی‌کنیم چون فنی خودرو میتواند برای شما هزینه تراشی کند شما می‌توانید با هزینه جزئی از این ضرر جلوگیری کنید..

کلام آخر
کارشناسان زبده کارشناس کار بابت تشخیص کیلومتر کارکرد خودرو آموزش دیدند و بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار می‌دهند. پس با توجه به قیمت‌های زیاد خودرو در ایران حدا الامکان ریسک نکنید و از کارشناسان استفاده نمایید.

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در انواع اپشن های خودرو -کارشناسی انواع  خودرو در محل غرب تهران – کارشناس خودرو سیارکارشناس سیار خودرو -کارشناسی خودروی صفر کیلومتر-تشخیص رنگ خودرو سیار در محل – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – کارشناسی -خودرو در محل و مشاوره قیمت – کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه — کارشناسی خودرو غرب تهران  – کارشناسی خودرو پونک –  کارشناسی خودرو منطقه 22 –  – کارشناسی خودرو صادقیه -کارشناسی خودرو در محل تهرانپارس  – کارشناسی صفر تا صد خودرو – کارشناسی خودرو شرق تهران شبانه روزی -کارشناسی خودرو ستاری -کارشناسی خودرو صفر کیلومتر در محل -کارشناسی خودرو صفر-کارشناسی خودرو کاشانی -آپشنهای خودرو-کارشناسی خودرو شرق تهران – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس