ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 کارشناسی خودرو منطقه یک

کارشناسی خودرو منطقه یک

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در انواع اپشن های خودرو -کارشناسی انواع  خودرو در محل غرب تهران – کارشناس خودرو سیار-کارشناس سیار خودرو -کارشناسی خودروی صفر کیلومتر-تشخیص رنگ خودرو سیار در محل – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – کارشناسی خودرو در محل و مشاوره قیمت -کارشناسی فنی خودرو شبانه روزی- کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه -کارشناسی خودرو غرب تهران – – – کارشناسی خودرو پونک –  کارشناسی خودرو منطقه یک -کارشناسی خودرو منطقه1 -کارشناسی خودرو منطقه 22 – کارشناسی خودرو منطق پنج – کارشناسی خودرو صادقیه -کارشناسی خودرو در محل تهرانپارس  – کارشناسی صفر تا صد خودرو کارشناسی خودرو شرق تهران شبانه روزی -کارشناسی خودرو ستاری -کارشناسی خودرو صفر کیلومتر در محل -کارشناسی خودرو صفر-کارشناسی خودرو کاشانی -آپشنهای خودروکارشناسی خودرو شرق تهران – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو منطقه یک

تکنولوژی الکترونیکی ESP و یا سیستم کنترل پایداری خودرو چیست؟

امروز می‌خواهیم در مورد یکی از پراهمیت‌ترین موارد امنیت خودرو صحبت کنیم،که می‌تواند بیش از یک سوم تصادفات را کاهش دهد. این تکنولوژی می‌تواند خودروی شما و امنیت شما را در جاده‌های پرپیچ و خم و خطرناک به میزان قابل توجهی نجات دهد،که در ادامه به درک بیشتری از این تکنولوژی و نحوه کارکرد ان میپردازیم

وظیفه ESP چیست ؟

امروزه برای بالا بردن امنیت خودرو و سرنشینان آپشن‌های زیادی روی خودرو نصب می‌شود که در حوزه ترمز میتوان بهESP,ABD ,ABS,EPB,AEB,اشاره کرد که در مقاله‌های بعدی بیشتر به آن می‌پردازیم،سیستمESP بسیار پیشرفته ظریف کار می‌کند و مشکلاتی مانند کم فرمانی یا بیش فرمانی در پیچ‌ها را اصلاح می‌کند و زمانی که تشخیص دهد کنترل از دست راننده خارج شده ، توسط الگوریتم‌هایی که از قبل برای آن تعریف شده تغییراتی در فرمان و ترمز و همینطور نیروی انتقالی به چرخ‌ها ایجاد می‌کند و خودروی در حال چرخش را به مسیر اصلی باز می‌گرداند.

کارشناسی خودرو منطقه یک برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو منطقه یک

اجزای تشکیل دهنده کنترل پایداری خودرو

۱. ABS ترمز ضد قفل
۲.ECU کامپیوتر خودرو
۳. سنسور حرکت دورانی چرخ ها
۴. سنسور کنترل زاویه فرمان
۵. سنسور چرخش حول محور : در این سنسور که در وسط چرخ‌های خودرو قرار دارد جهت واقعی خودرو را به رایانه مرکزی گزارش می‌دهد.

مزایای سیستم کنترل پایداری
۱. کاهش ۲۵ درصدی تصادف مرگبار در سواری‌ها و کاهش ۴۵ درصدی تصادف مرگبار در خودروهای شاسی بلند
۲. حفظ کنترل خودرو در جاده‌های خیس و برفی
۳. کاهش تصادفات هزینه‌های تعمیرگاهی
۴. کاهش تلفات جانی برای سرنشینان و عابرین
۵. پیشگیری از وقوع حادثه
۶. استهلاک کمتر لاستیک‌ها

کارشناسی خودرو منطقه یک

دلایل روشن شدن چراغESP
۱. خرابی سنسور ترمز
زمانی که پدال ترمز را فشار می‌دهید چراغ‌های ترمز در عقب روشن می‌شود در صورتی که سوئیچ ترمز خراب باشد میتواند چراغ esp را روشن کند.
۲. معیوب بودن سنسور زاویه فرمان
زمانی که سنسور زاویه فرمان دچار مشکل شود نمی‌تواند اطلاعات زاویه فرمان را به کامپیوتر انتقال دهد و یکی از دلایل روشن شدن چراغ ESP همین است
۳. ایراد در سنسور سرعت و یا کیلومتر
این سنسور سرعت تایرها را اندازه‌گیری می‌کند اطلاعاتی به کامپیوتر می‌دهد که مشخص می‌شود کدام لاستیک اصطکاک کمتری دارد که در صورت خراب شدن این سنسور چراغ esp روشن می‌شود.
۴. ایراد در سیمکشی

کلام اخر
با توجه به شرایط بد خودرویی ما در ایران و نبود استانداردهای روز اروپایی جان هم‌وطنان همیشه در خطر بوده. پس بنابراین همیشه اولویت خرید شما باید امنیت باشد و با اولویت بندی سعی کنید بهترین خرید را داشته باشید. شرکت کارشناس کار با تجربه چندین ساله شما را می‌تواند در این امر یاری دهد.

کارشناسی خودرو منطقه یک برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو منطقه یک

کارشناسی منطقه 1

کارشناسی خودرو نیاوران

کارشناسی خودرو دروس

کارشناسی خودرو پاسداران

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس