ساعات کاری: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 20:00
  • تماس

    09100330230

  • ارسال ایمیل

    karshenascar@gmail.com

 کارشناسی خودرو صفر

کارشناسی خودرو صفر

کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در انواع اپشن های خودرو -کارشناسی انواع  خودرو در محل غرب تهران – کارشناس خودرو سیار-کارشناس سیار خودرو -کارشناسی خودروی صفر کیلومتر-تشخیص رنگ خودرو سیار در محل – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – کارشناسی -خودرو در محل و مشاوره قیمت – کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه — کارشناسی خودرو غرب تهران – – – کارشناسی خودرو پونک –  کارشناسی خودرو منطقه 22 –  – کارشناسی خودرو صادقیه -کارشناسی خودرو در محل تهرانپارس  – کارشناسی صفر تا صد خودرو – کارشناسی خودرو شرق تهران شبانه روزی -کارشناسی خودرو ستاری – کارشناسی خودرو صفر-کارشناسی خودرو کاشانی –آپشنهای خودرو-کارشناسی خودرو شرق تهران – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو صفر

کارشناسی خودرو صفر 

در این مقاله از سری مقاله های کارشناس خودرو قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که آیا خرید خودرو صفر هم نیاز به کارشناسی دارد؟

جواب مثبت است ، در حمل و نقل خودرو ها توسط خودروبر ها  در حمل و نقل بین شهری و یا حمل خودرو توسط افراد از کمپانی تا نمایندگی در داخل شهر دیده شده که دچار حادثه و یا تصادف شده اند و خودروهای فوق پس از تعمیر در بهترین حالت در مزایده به فروش می رسد و در بدترین حالت خودروهای فوق پس از تعمیر در نمایندگی  به خریدار واگذار می شود و خریدار از همجا بی خبر به واسطه اینکه خودروی وی صفر است کوچکترین شکی نمی کند البته باید گفت که این اتفاق برای خودروهای وارداتی نیز پیش می آید ، ممکن است در گمرک یا در حمل نقل حادثه ای پیش بیاید .در فرهنگ فعلی مردم ایران، استفاده از کارشناس خودرو برای بررسی وضعیت بدنه و موتور و آپشن خودروها، یک امر منطقی و معمول می باشد. جالب اینجاست که در سالهای اخیر، کارشناسی خودرو برای خودروهای صفر نیز، وارد مرحله الزام شده است.

شرکت کارشناس کار با چندین سال سابقه درخشان در زمینه کارشناسی خودرو اماده ارائه ی خدمات کارشناسی خودرو شبانه روزی در خدمت شما همراهان عزیز میباشد .

با توجه به افزایش نرخ ارز در چند ساله اخیر و همچنین افزایش روز افزون قیمت خودرو انجام کارشناسی قبل از خرید خودرو یکی از واجبات معامله به حساب می اید شما دوست عزیز میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز برای کارشناسی خوروی مورد نظر خور با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما حضور پیدا میکنند تا خودروی شما را از نظرفنی -رنگ و بدنه- وقیمت گذاری  بررسی کنند و با ارائه ی برگه معتبر خوردوی شما را در محل کارشناسی میکنند.

کارشناسی خودرو صفر

شما با انجام فرایند کارشناسی خودرو چه صفر کیلومتر چه خودروی کار کرده میتوانید با خیال راحت معامله کنید و با خیالی اسوده پول و سرمایه خود را در جایی مطمئن خرج کنید چرا که با توجه به گرانی ها اخیر افراد سودجو میتوانند از راههای مختلف شما را گول زده و خودرویی که ارزش مالی انچنانی ندارد را با قیمتی گزاف به شما بفروشند پس تاکید ما همیشه و همه جا به شما دوستان عزیز این است که حتما حتما حتما از کارشناسان ماهر کمک و مشورت بگیرید .

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست سریع کارشناس