کارشناسی خودرو

با توجه با افزایش روز افزون قیمت خودرو کارشناسی تمامی ایتم های خودرو از واجبات قبل از خرید خودرو میباشد

شاید شما هم تجربه خرید خودرو تصادفی به جای خودروی سالم را داشته باشید که مستلزم ضرر های بسیار سنگین و هنگفتی میشود تلاش ما کارشناسان جلو گیری از ضرر مشتریان در خرید خودرو میباشد ما با بررسی دقیق و 0 تا 100 خودرو مورد نظر شما شمارا را در خریدی مطمین یاری میکنیم .

کارشناسی خودرو در محل همیشه یکی از کار های مهم در زمان خرید خودرو است. کارشناسان خودرو در محل در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حاضر شده و به بررسی تخصصی ماشین در محل شما میپردازند.

مهم نیست ساعت چند است یا شما کجای تهران هستید. ما هفت روز هفته در همه ی نقاط تهران آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. کارشناسی فنی خودرو در محل و یا کارشناسی رنگ ماشین در محل باشد یا تست موتور خودرو و یا کارشناسی قیمت خودرو دست دوم و یا … فاصله ما با شما تنها 30 دقیقه است.

خواهش ما از شما این است قبل از هر گونه معامله و قرارداد با فروشنده حتما با کارشناسان با تجربه مشورت کرده و از خرید خود مطمین شوید و با دریافت برگه کارشناسی ضمانت خرید خود را دریافت کنید .

چرا قبل از خرید خودرو نیاز به کارشناسی هست؟

اتومبیل در ایران یه کالای سرمایه ای و نه مصرفی محسوب می شود و یک خرید نامناسب بدون استفاده از کمک کارشناس باتجربه می تواند عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. بازار پر است ازماشینهای به ظاهر تمیز اما با ایرادات فنی و بدنه بسیار که فقط یک کارشناس خبره با استفاده از تجهیزات تست خودرو و نه توسط یک فرد عادی قابل تشخیص هستند. تشخیص سلامت بدنه اتومبیل  ضربه های وارده به شاسی، سلامت سیستم های فنی، دو تکه بودن خودرو، و دهها مورد دیگر درباره سلامت اتومبیل تنها توسط یک کارشناس خبره که از تجهیزات تست به روز استفاده می کند قابل تشخیص می باشد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناس کار چه خدماتی به ما ارائه میدهد؟

ما با برسی کامل (۰ تا ۱۰۰)، که شامل کارشناسی رنگ، بدنه، فنی، آپشن ها و تست رانندگی می باشد. کارشناسی دقیقی را برای شما انجام می دهند و برگه و گزارش رسمی با ضمانت و بیمه خسارت به شما تحویل می دهند.

بخش های مختلف کار ما

برای کارشناسی  باید بخش‌های زیادی را درنظر داشت که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

کارشناسی بدنه

یکی از حیاتی‌ترین بخش‌هایی که کارشناس خودرو توجه زیادی به آن  دارد، بدنه اتومبیل  است. در این نوع بررسی، هرگونه تغییر نظیر:

زنگ زدگی
دفرمه شدن
خوردگی
رنگ شدگی و…

مشخص شده و نقش بسزایی را در تعیین قیمت خودرو ایفا خواهد کرد.

در حقیقت اگر خودرویی حین تصادف، دچار تغییر شکل شده یا بدنه‌ی آن آسیب دیده باشد، آن ایمنی و استحکام اولیه را نداشته و نمی‌توان آن را خودروی خوبی برای خرید درنظر گرفت. تنها در صورتی می‌توان از این عیوب چشم‌پوشی کرد که قسمت‌های آسیب دیده به طورکامل تعویض گردند.

بدنه اتومبیل شامل سه بخش می‌شود:

  • بررسی شاسی و ستون‌ها
  • رنگ شدگی بدنه
  • بررسی تعویض قطعات بدنه
  • کارشناسی خودرو
  • کارشناسی خودرو خود را به چه کسی بسپاریم؟

  • از آنجایی که فرد عادی  بیشتر ایرادات خودرو را نمی‌تواند تشخیص دهد، بهتر است برای بررسی هرچه بهتر از کارشناس کمک گرفت. این متخصص با دانش کافی و علم در این زمینه می‌تواند خرید اتومبیل بهتری را برای شما به ارمغان بیاورد.در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.
  • کارشناسی خودرو

یکی از مواردی که توسط کارشناسان باید مورد بررسی قرار بگیرد مقایسه مصرف سوخت گیربکس اتوماتیک و دستی:

اتومبیلهای دنده اتوماتیك بسته به نوع خودرو، بین ۵/۰ تا ۱۶ درصد بیشتر از خودروهای دنده د ستی سوخت مصرف می كنند.
به گزارش قلم سبز ایران، بررسی های سازمان بهینه سازی مصرف سوخت در بخش فناوری ناوگان نشان می دهد، مصرف سوخت خودروهایی با گیربكس دنده ای كمتر از خودروهای گیربكس اتوماتیك است.

براساس این گزارش، حدود ۵ تا ۶ درصد از انرژی شیمیایی بنزین در موتور خودروها، توسط سیستم انتقال نیرو اتلاف می شود این درحالیست كه بهبود انتقال قدرت با كاهش دور موتور و افزایش گشتاور امكانپذیر است.
براساس این گزارش، ایجاد دنده های بیشتر و كاهش نسبت دنده ها در جعبه دنده های دستی و استفاده از جعبه دنده دستی به جای اتوماتیك، مصرف سوخت خودرو را كاهش می دهد.

بنابراین در خودروهای دنده دستی داشتن شش دنده نسبت به پنج دنده سوخت كمتری مصرف می كند.
فناوری بهبود اقتصاد مصرف سوخت در یک وسیله نقلیه به دو بخش تقسیم می شود.یکی بهبود راندمان موتور با افزایش جذب انرژی شیمیایی درون سوخت و تبدیل آن به کار مفید و دیگری کاهش توان مصرفی در مقابل بارهای اضافی مانند مقاومت هوا، اصطکاک و تجهیزات جانبی. حدود 5 تا 6 درصد از انرژی شیمیایی بنزین در موتورهای درون سوز ، در سیستم انتقال نیرو به هدر می رود. از این رو یکی از مهمترین عوامل افزایش راندمان مکانیکی خودرو و کاهش مصرف سوخت ، بهبود انتقال قدرت با کاهش دور موتور و افزایش گشتاور است.
ساده ترین راه برای رسیدن به این هدف ، ایجاد دنده های بیشتر و کاهش نسبت دنده ها در جعبه دنده های دستی و استفاده از مبدل گشتاور قفل شونده در جعبه دنده های اتوماتیک است.
هر چه تعداد دنده ها بیشتر و نسبت آنها به یکدیگر نزدیک تر باشد، مصرف سوخت خودرو نیز کاهش می یابد. بنابراین ، در سیستم های انتقال قدرت دستی ، داشتن 6 دنده نسبت به 5 دنده ارجحیت دارد.
در سیستم اتوماتیک نیز جعبه دنده های 5 دنده نسبت به انواع 4 و 3 دنده آن از نظر مصرف سوخت برتری دارند. از سوی دیگر، در صورت استفاده از دنده (CVT سیستم انتقال قدرت غیرپیوسته) به جای دنده اتوماتیک مصرف سوخت بین 7 تا 19 درصد کاهش می یابد و با استفاده از گیربکس 5 دنده دستی به جای 4 دنده اتوماتیک مصرفسوخت 7 تا 22 درصد کاهش می یابد و حتی با استفاده از گیربکس 5دنده دستی به جای 5 دنده اتوماتیک مصرف سوخت 0.5 تا 16 درصد کاهش می یابد. به طور کلی کمترین مصرف سوخت مربوط به خودروهای 6دنده دستی است.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.