کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در- کارشناسی خودرو در محل شبانه روزی – کارشناسی خودرو سیار -تشخیص رنگ و فنی خودرو در محل –  کارشناسی 0 تا 100 خودرو – کارشناسی خودرو درمحل چیتگر -کارشناسی خودرو درمحل سعادت اباد- کارشناسی خودرو درمحل پونک – اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه – کارشناسی خودرو در محل و مشاوره قیمت – کارشناسی خودرو ارزان -اعزام کارشناس در محل در 20 دقیقه -کارشناسی خودرو 206 – کارشناسی خودرو غرب تهران – کارشناسی خودرو جنت اباد – کارشناسی خودرو شهرزیبا – کارشناسی خودرو پونک – کارشناسی خودرو شهران – کارشناسی خودرو کوهسار – کارشناسی خودرو منطقه 22 – کارشناسی خودرو سعادت ابادکارشناسی خودرو درو محل چیتگر-کارشناسی خودرو صادقیه – کارشناسی خودرو شهرک غرب – کارشناسی خودرو باغ فیض – کارشناسی صفر تا صد خودرو – کارشناسی خودرو ستاری – کارشناسی خودرو کاشانی – – کارشناسی خودرو دهکده – کارشناسی خودرو شهرک راه اهن – و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو شبانه روزی

شاید شما هم مثل بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله بودجه محدود و آب‌بندی شدن ماشین، خرید خودروی دست دوم را به خودروی صفر ترجیح بدهید. اما خودروی دست دوم زمانی می‌تواند برایتان خوب کار کند که قبل از خرید، مراحل کارشناسی خودرو را طی کرده و از هر نظر به‌دقت سلامت ماشین را بررسی کرده باشید، در غیر این صورت حسابی خرج روی دستتان خواهد گذاشت! یکی از این موارد که در تعیین سلامت خودرو اهمیت دارد، تشخیص رنگ خودرو  و کارشناسی رنگ خودرو است.

احتمالا شنیده‌اید که در گذشته اگر کسی می‌خواست خودروی کارکرده بخرد، می‌گفتند به یک مکانیک آشنا آن را نشان بده. حالا هم همین کار را انجام می‌دهند، با این تفاوت که خودروها پیشرفته‌تر از قبل هستند و بنابراین کارشناسانی خبره وارد کار شده‌اند که با انجام مراحل کارشناسی خودرو به شما درباره سلامت و سوابق آن اطلاعاتی ارائه می‌دهند.

کارشناسی خودرو در شب

یک سوالی که برای اکثریت مشتریان پیش می آید این است که آیا می توان در شب از خدمات کارشناسی خودرو استفاده کرد ؟ و اینکه درصد خطای کارشناس چه مقدار است؟

تیم کارشناسی کارشناس کار این گونه به شما جواب می دهد که: بله امکان کارشناسی خودرو در شب وجود دارد .
و با استفاده از ابزارهای مخصوص مانند دستگاه تشخیص ضخامت رنگ،چراغ های مهتابی سیار،دستگاه دیاگ و غیره این امر محقق می شود.
لازم به ذکر است ست که آنچه در روز به مشاهده کارشناسان می رسد در شب هم به مشاهده کارشناسان خبره میرسد.
و سوال دوم که پیش می آید درصد خطای کارشناسان چقدر می باشد ؟

باید بگوییم که ۲ تا ۵ درصد احتمال خطا وجود دارد و نه در گزینه هایی مثل رنگ شدگی و بتونه و یا آبرنگ و یا تعویض قطعه های اصلی خودرو مانند, گلگیر های عقب ،رکاب، سقف و ستون بلکه این درصد خطای کم فقط متوجه قطعه استوک تعویض است.

به بیان دیگر اینکه تمام موارد ضعف خودرو در شب قابل رویت است مگر اینکه قطعه تعویضی استوک به صورت ماهرانه تعویض شده باشد و از نظر، دون رنگ . خواب رنگ. تفاوت رنگ و با اچارهای مخصوص که ردی از آچار خوردگی به جا نمی گذارند .
تعویض صورت گرفته باشد و از چشم همکاران ما پنهان بماند.

لازم به ذکر است تمام این موارد اگر رعایت شود و از نظر ضخامت رنگ نیز با قطعه اصلی همخوان باشد در روز نیز کارشناسان توانند این اشتباه را مرتکب شوند.
در اینجاست که نه دستگاه ضخامت سنج نه هیچ دستگاه دیگری نمیتواند به شما کمک کند بلکه فقط تجربه کارشناس است که به کمک شما می آید.
حال اعلام میداریم که تیم کارشناس کار با هزاران مورد کارشناسی در شب که با موفقیت تمام به اتمام رسانده کارنامه درخشانی در کارشناسی شب دارد و به شما اطمینان می دهد که در کارشناسی شب بدون هیچ مشکلی به یاری شما می آید.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو در محل شبانه روزی

کارشناسان کار آزموده در کمتر از 30 دقیقه خود را به محل مورد نظر خواهند رساند.
در فرآیند کارشناسی خودرو تمام قسمت های خودرو مورد بررسی قرار می گیرد مانند :

  • کارشناسی بدنه ،شاسی و رنگ خودرو
  • کارشناسی فنی موتور،گیربکس و…
  • بررسی کیلومتر کارکرد خودرو
  • نصب دیاگ تخصصی،خواندن کدهای خطا و…
  • تست رانندگی،بررسی جلوبندی،سیستم تعلیق و…
  • ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی شده.
  • قیمت گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی شده.
  • حضور در محل 30 دقیقه بعد از تماس.

چرا به کارشناس خودرو نیازمندیم؟

برای خرید خودرو به مسائل مهمی باید توجه شود که شامل بررسی بدنه، فنی، موتور و گیربکس، کارکرد خودرو ، آپشن‌ها و سیستم های برقی خودرو ، تست دیاگ و تست درایو می‌باشد و لازم است توسط افراد متخصص انجام شود چرا که کاربران و خریداران معمولی از مهارت، دقت و تجربه کافی که برای تشخیص معایب خودرو لازم است برخوردار نیستند.

برای مثال دست‌ کاری کارکرد خودرو که یکی از ‌رایج‌ترین ترفندهای غیرقانونی صاحبان خودرو و دلالان است را عموما با تست دیاگ و دانش روز نمی‌توان تشخیص داد بویژه در خودرو های جدید.

کارشناسی خودرو

هر چه تکنولوژی خودرو ها بیشتر پیشرفت می‌کند، ترفندها و حقه‌های پنهان کردن معایب خودرو هم روز به روز توسعه می‌یابند و دقیق‌تر می‌شوند تا جایی که نمایشگاه‌ داران هم در بعضی موارد نمی توانند ایرادات را بفهمند، میزان کارکرد خودرو نیز در تعیین قیمت خودرو نقشی اساسی کارشناسی خودرو دارد بنابراین بدون کارشناسی خودرو ممکن است مبلغی به مراتب بیش از کارکرد واقعی خودرو برای خرید آن بپردازید.

ظاهر خودرو

گاهی ممکن است ظاهر خودرو مد نظر، بسیار قابل قبول و مناسب کارشناسی خودرو به نظر برسد در حالی که سابقه تصادف، رنگ شدگی، تعویض قطعات و … دارد، چپ کردن خودرو یکی از آسیب‌هایی است که می‌تواند در آینده مشکلات جدی را برای صاحب خودرو به همراه داشته باشد تمامی این موارد شدیدا در افت قیمت خودرو تاثیر گذارند. بنابراین ایرادات بدنه و اتاق خودرو توسط حرفه‌ای‌ترین نقاش‌ها و صافکار‌ها پوشیده می‌شوند تا به هنگام فروش، خودرو با قیمت بالاتری به فروش برسد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناسان ما در طول شبانه روز اماده ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز میباشد تا در هر زمانی که قصد خرید خودرو داشتید در محل شما حاضر شوند تا شما خریدی با ارامش خاطر داشته باشید.