کارشناس کار با چندین سال سابقه کاری توانسته خدمات خود را در کارشناسی خودرو 206 – کارشناسی خودرو غرب تهران -کارشناسی خودرو جنت اباد – کارشناسی خودرو شهرزیبا – کارشناسی خودرو پونک – کارشناسی خودرو شهران – کارشناسی خودرو کوهسار  –  کارشناسی خودرو منطقه 22  –  کارشناسی خودرو سعادت اباد  – کارشناسی خودرو صادقیه  –  کارشناسیخودرو شهرک غرب  –  کارشناسی خودرو باغ فیض  –  کارشناسی خودرو ستاری  –  کارشناسی خودرو کاشانی  – کارشناسی خودرو دهکده  –  کارشناسی خودرو شهرک راه اهن – تشخیص رنگ خودرو سیار – کارشناسی خودرو دنا –  کارشناسی خودرو چیتگر  –  و….درکمترین زمان و به بهترین نحو با پرسنلی با تجربه انجام دهد.

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

ضرورت کارشناسی خودرو 

با توجه با افزایش روز افزون قیمت خودرو کارشناسی تمامی ایتم های خودرو از واجبات قبل از خرید خودرو میباشد

شاید شما هم تجربه خرید خودرو تصادفی به جای خودروی سالم را داشته باشید که مستلزم ضرر های بسیار سنگین و هنگفتی میشود تلاش ما کارشناسان جلو گیری از ضرر مشتریان در خرید خودرو میباشد ما با بررسی دقیق و 0 تا 100 خودرو مورد نظر شما شمارا را در خریدی مطمین یاری میکنیم .

کارشناسی خودرو سیار

کارشناسی خودرو سیار (در محل )همیشه یکی از کار های مهم در زمان خرید خودرو است. کارشناسان تشخیص رنگ خودرو

سیار (در محل )در کمتر از 30 دقیقه در محل شما حاضر شده و به بررسی تخصصی ماشین در محل شما میپردازند.

مهم نیست ساعت چند است یا شما کجای تهران هستید. ما هفت روز هفته در همه ی نقاط تهران آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. کارشناسی فنی خودرو در محل و یا کارشناسی رنگ ماشین در محل باشد یا تست موتور خودرو و یا کارشناسی قیمت خودرو دست دوم و یا … فاصله ما با شما تنها 30 دقیقه است.

خواهش ما از شما این است قبل از هر گونه معامله و قرارداد با فروشنده حتما با کارشناسان با تجربه مشورت کرده و از خرید خود مطمئن شوید و با دریافت برگه کارشناسی ضمانت خرید خود را دریافت کنید .

برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.

کارشناس کار چه خدماتی به ما ارائه میدهد؟

ما با برسی کامل (۰ تا ۱۰۰)، که شامل کارشناسی رنگ، بدنه، فنی، آپشن ها و تست رانندگی می باشد. کارشناسی دقیقی را برای شما انجام می دهند و برگه و گزارش رسمی با ضمانت و بیمه خسارت به شما تحویل می دهند.

بخش های مختلف کار ما

برای کارشناسی  باید بخش‌های زیادی را درنظر داشت که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

تشخیص رنگ خودرو سیار

 

کارشناسی بدنه

یکی از حیاتی‌ترین بخش‌هایی که کارشناس خودرو توجه زیادی به آن  دارد، تشخیص رنگ خودروسیار است. در این نوع بررسی، هرگونه تغییر نظیر:

زنگ زدگی
دفرمه شدن
خوردگی
رنگ شدگی و…

مشخص شده و نقش بسزایی را در تعیین قیمت خودرو ایفا خواهد کرد.

در حقیقت اگر خودرویی حین تصادف، دچار تغییر شکل شده یا بدنه‌ی آن آسیب دیده باشد، آن ایمنی و استحکام اولیه را نداشته و نمی‌توان آن را خودروی خوبی برای خرید درنظر گرفت. تنها در صورتی می‌توان از این عیوب چشم‌پوشی کرد که قسمت‌های آسیب دیده به طورکامل تعویض گردند.

تشخیص رنگ خودرو سیا ر

1 – شاسی خودرو از مهمترین قسمتهای خودرو است که معمولا از دید پنهان میماند که باید شاسی های خودرو را با دقت از زیر و رو وبا استفاده از چراغ قوه مورد بررسی قرار داد

ستونها نیز از مهمترین قسمت خودرو میباشد و به علت اینکه جان سرنشینان توسط این قسمت از خورو محافظت میشود بسیار هائز اهمیت است .

2-با توجه به افزایش قیمت خودرو در ایران و احتمال ضرر خریدار در خرید خودرو رنگ شدگی هم از اهمیت زیادی برخوردار است و این را باید بدانیم که روز به روز در صنعت تعمیرات بیشرفت چشمگیری مشاهده میکنیم و هستند تعمیرکارانی که خودرو را مثل روز اول درست میکنند که فقط یک کارشناس با تجربه میتواند قطعه رنگ شده را تشخیص دهد .

3- بررسی قطعات تعویضی بدنه خودرو نیاز به یک کارشناس متخصص ماهر دارد زیرا قطعه تعویضی میتواند به صورت استوک باشد و با قطعه اصلی خودرو تفاوتی نداشته باشد.

تشخیص رنگ خودرو سیار

کارشناسی فنی خودرو

کاشناسی موتور

موتور خودرو از مهمترین بخش فنی بوده به همین علت بیسترین دقت را لازم دارد .

باید توجه کرد هرگونه صدای اضافه چه در زمانی که موتور به ارامی کار میکند چه زمانی که موتور در دور های بالا است بسار پر اهمیت است و همینطور هرگونه مشکل روغن سوزی و یا کمپرس موتور میتواند برای خریدار هزینه های سرسام اور به همراه داشته باشد .

کارشناسی گیربکس 

نیروی به دست امده از موتور توسط گیر بکس به چرخها منتقل میگردد که در صورت ایراد این قطعه و یا تشخیص اشتباه این قطعه نیز بسیار گران بوده مخصوصا در گیبکسهای اتومات که نسبت به گیربکسهای دنده دستی هم از پیچیدگی و هم از نظر هزینه از اهمیت بیشتری برخودار هستند .

تست دیاگ

امروزه با توجه به صنعت رو به رشد و پیچیده خودرو سازی ناچار به استفاده از ecu و یا کامپیوترهای پیشرفته هستیم و به وسیله دیاگ باید موارد زیر را در ان جستجو و به خرابی های خودرو پی ببریم

1- میزان مسافت پیموده شده 2- عملکرد سنسورها (سنسور اکسیژن -سنسور میلبادامک و میلنگ -سنسور دریچه گاز – ناک سنسور -مپ سنسور و….) 3- باز شدن کیسه هوا 4- میزان سوخت مصرفی و….

  • تشخیص رنگ خودرو  سیار را به چه کسی بسپاریم؟

  • از آنجایی که فرد عادی  بیشتر ایرادات خودرو را نمی‌تواند تشخیص دهد، بهتر است برای بررسی هرچه بهتر از کارشناس کمک گرفت. این متخصص با دانش کافی و علم در این زمینه می‌تواند خرید اتومبیل بهتری را برای شما به ارمغان بیاورد.در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.
  • کارشناسی خودرو

    هر چه تکنولوژی خودرو ها بیشتر پیشرفت می‌کند، ترفندها و حقه‌های پنهان کردن معایب خودرو هم روز به روز توسعه می‌یابند و دقیق‌تر می‌شوند تا جایی که نمایشگاه‌ داران هم در بعضی موارد نمی توانند ایرادات را بفهمند، میزان کارکرد خودرو نیز در تعیین قیمت خودرو نقشی اساسی کارشناسی خودرو دارد بنابراین بدون کارشناسی خودرو ممکن است مبلغی به مراتب بیش از کارکرد واقعی خودرو برای خرید آن بپردازید.

    تشخیص رنگ خودرو سیار

  • گاهی ممکن است ظاهر خودرو مد نظر، بسیار قابل قبول و مناسب کارشناسی خودرو به نظر برسد در حالی که سابقه تصادف، رنگ شدگی، تعویض قطعات و … دارد، چپ کردن خودرو یکی از آسیب‌هایی است که می‌تواند در آینده مشکلات جدی را برای صاحب خودرو به همراه داشته باشد تمامی این موارد شدیدا در افت قیمت خودرو تاثیر گذارند. بنابراین ایرادات بدنه و اتاق خودرو توسط حرفه‌ای‌ترین نقاش‌ها و صافکار‌ها پوشیده می‌شوند تا به هنگام فروش، خودرو با قیمت بالاتری به فروش برسد.

    برای مشاوره و تماس با کارشناس کار با شماره 09100330230 تماس بگیرید.